Bağlantılar
Türkiye'nin Oyun Sitesi
Seç: Oyun Üye Grup
ŞİMDİ KAYIT OLUN PUAN KAZANIN
EN POPÜLER SİZ OLUN!
Joyistik.com
GRUPLAR
GRUP KUR | TÜM GRUPLAR
SON GELEN ÜYELER
Son Oyun Haberi

The Sims 4 Varlığına İnanmayacağınız 5 Mod

  joyistikcom - 17 Puan  
18/08/2015 - 08:07:37 - Okunma Sayısı: 5155 | 1 Yorum
Sims oyuncuları her zaman özel ve değişik oyuncular olmuşlardır. Ve bu oyuncuların ne kadar garip olduğunu anlamak için tek yol, onların yarattığı kendi modlarını oynamak ve incelemek.

Sims 2’nin üzerine, fanlar farklı kıyafetler, ev eşyaları, pozlar ve Simleri için değişik itemler yaratabiliyorlar. Ve her geçen oyunda yapılabilecekler listesi daha da fazlalaşıyor. Fakat durun, ya oyuncular daha riskli şeylere yönleniyorlarsa?

Meraklandınız mı? Güzel, fakat alarmda olun. Bazılarını bir anda kapatmanız gerekebilir.

5. Tam Çıplaklık

Göğüsler!!

Evet, bu kıyafetleri, daha doğrusu olmayan kıyafetleri mod olarak indirip Simlerinizde kullanabilirsiniz. Bu sansür piksellerinden kurtulup, arkadaki modeli görmeniz mümkün. Hatta erkek karakterlerinizin boyunu değiştirebildiğiniz modlar bile var, ehem… o boy değil.

Bekleyin, daha fazlası var!

Sim’inizin görünüşünden rahatsızsanız, dövme yaptırabilir, piercing taktırabilir, traş ettirebilirsiniz. Sadece modu incelerseniz ne demek istediğimizi anlarsınız.

4. Erkek Hamileliği

Erkek hamileliği modu, temel olarak homoseksüel çiftlerin çocuk edinmek yerine bir alternatif oluşturmak için yaratılmıştır.

Şimdiye kadar en çok indirilmiş modlardan biri olması da biraz garip. PewDiePie gibi youtuberların da bu modu deneyip yayınlaması üzerine, iyice yaygınlaşmış ve indirilme sayıları bir anda artmıştır. İstediğiniz kombinasyonları yapıp bir Arnold Schwarzenegger kırması yapabilirsiniz. Sadece deneyin ve genetiklerin nasıl karıştığını görün.

3. Hamile Kalmak İstemiyor musunuz? Problem yok!

Bu hamilelikle ilgili yazdığımız son madde, söz.

Evet, Sim’iniz siz farkına varmadan ve istemeden hamile mi kaldı? Sizi sinirlendirdi ve onu öldürdünüz mü? Ne yapmalısınız?

Sonuçta bu gerçek bir dünya olmadığı için, sorumluluklarınız olmadığınızı biliyorsunuz. Bu modu indirip hamilelik yokediciliği kullanıp, hamilelikten kurtulabilirsiniz.

2. Uyuşturucu

Evet, bu modda kullanabileceğiniz uyuşturucu kategorisine giren tek şey sigaralar. Kalanları tam olarak dekor ve görsel renklendirme için tasarlanmış. Yine de varlar değil mi? Ve Sims Expansion Paketinden bulabileceğiniz şeyler değil.

Sigara modunu indirirseniz, Sim’inizie bunu kullandırtabilirsiniz, ve uyuşturucunun etkisine girip değişik şeyler yapmaya başlayabiliriler. Sim’inizi rahatlatmak için kullanabilirsiniz fakat bağımlılık yapınca çok can sıkıcı oluyor.

1. Kölelik

Bunlar moddan çok item ve poz olarak kabul edilse de, yine de çok delice.

Kırbaç, zincir, ağızlık, bant ve bunun gibi birçok şeyi mod olarak indirip, Sim’inizin üzerinde kullanarak onu bir yeraltı dövüş kulübü üyesi gibi gösterebilirsiniz.

Çoğu Sims oyuncusu karakterlerini pozlamak için bu tarz itemleri kullanır. Ya da karakterlerini daha havalı göstermek için.

Sizin de bildiğiniz değişik modlar var mı? Bizimle yorum kısmında paylaşın.
1 kişi bunu beğendi. | 1 kişi bunu beğenmedi.
Beğenenler: 1 -
Beğenmeyenler: 1 -
YORUMLAR
Misafir
Beğenen: 0 Beğenmeyen: 0
Piercing taktirdigimiz ve sigara uyustueucu türü seyler icin modlari nerden indiririz?
Güvenli Kodu:
Şimdi yorum yap 5 puan kazan!
Oyunlar


Joyistik.com
GRUPLAR
GRUP KUR | TÜM GRUPLAR
SON GELEN ÜYELER
Joyistik.com 2009 yılında açılan oyun dünyasından haberler, videolar ve oyun forumlarını oyunculara sunmaya devam eden bir oyun sitesidir.


Türkiye'nin en sosyal oyun sitesi!
Şimdi Ücretsiz Kayıt Olun Arkadaşlarınız ile Mesajlaşın!
GRUP BİLDİRİMLERİ
Beğendiğin bir grup yok.
Tüm grupları görmek için tıklayınız.
Grup Kurmak için tıklayın.
ARKADAŞLARIN
Mesajlaşmak için arkadaşın yok!
Aşağıda senin için listelediğimiz üyeler var istersen arkadaşlık teklifi yollayabilirsin.